Kochani!

Wydarzenia, które miały i mają wciąż miejsce w Ukrainie, wstrząsnęły nami wszystkimi. Postanowiliśmy pomóc tak, jak potrafimy i stworzyliśmy wyjątkowy numer specjalny Kotła, do którego zaprosiliśmy 70 gości. Na 152 stronach znajdziecie 63 przepisy na dania kuchni ukraińskiej oraz te nią inspirowane okraszone pięknymi zdjęciami utalentowanych blogerów i fotografów. 

Pierwszy raz w historii naszego magazynu nie pobierzecie go za darmo – a w zamian za dowolną wpłatę na skarbonkę, która pomoże Ukrainie. Wierzymy, że razem uda się nam zdziałać coś pięknego!

Tym e-bookiem chcemy nie tylko zebrać pieniądze, które pomogą uchodźcom – chcemy też pokazać Wam, jak ciekawym kulinarnie krajem jest Ukraina. Nigdy nie byliśmy bliżej naszych sąsiadów, nigdy bardziej ich nie wspieraliśmy – warto zatem również lepiej ich poznać.

Dziękujemy Wam z całego serca za pomoc naszym pobratymcom, dziękujemy za chęć poznania ich od kuchni! Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy – zarówno my, jak i nasi sąsiedzi, będziemy mogli cieszyć się smakami Ukrainy właśnie tam. Bez lęku, bez strachu, bez obaw. Tylko z radością w sercu i niespotykaną wcześniej bliskością. 

Слава Україні!

E-booka otrzymacie po dokonaniu jakiejkolwiek wpłaty na tę skarbonkę: https://www.siepomaga.pl/kocioldlaukrainy

Po dokonaniu wpłaty otrzymacie e-mail od Siepomaga z podziękowaniem i linkiem. Po jego kliknięciu rozpocznie się pobieranie pliku pdf. Następnie należy szukać go w pobranych plikach (może to być „Pobrane”, „Downloads” lub „Pliki”). W razie problemów prosimy o kontakt przez komentarz lub e-mail.

12 thoughts on “Kocioł i goście dla Ukrainy”

  1. A gdzie wysyłają? bo ja też wpłaciłam pieniądze wczoraj i nie wiem jak otworzyć przepisy …

    1. Hej, po dokonaniu wpłaty powinnaś otrzymać e-mail od Siepomaga z podziękowaniem i linkiem. Po jego kliknięciu rozpocznie się pobieranie pliku pdf. Następnie należy szukać go w pobranych plikach (może to być „Pobrane”, „Downloads” lub „Pliki”). Pozdrawiamy 🙂

  2. niestety nic nie dostałam, wpłaciłam 25.03., szkoda… w jaki sposób dostaje się linka, od kogo? Tu już nie chodzi o pieniądze, bo cel szczytny, ale trochę wpuszczacie ludzi w kanał

    1. Agata, po dokonaniu wpłaty powinnaś otrzymać e-mail od Siepomaga z podziękowaniem i linkiem. Po jego kliknięciu rozpocznie się pobieranie pliku pdf. Następnie należy szukać go w pobranych plikach (może to być „Pobrane”, „Downloads” lub „Pliki”). W razie problemów podeślemy na maila link do we-transfer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *