wystartuj-ze-smakiem

Fundacja Garaż organizuje w najbliższą sobotę, 24 września, konferencję Wystartuj ze smakiem! Celem konferencji jest wspólna wymiana doświadczeń w dziedzinie gastronomii i kulinariów. W czasie jej trwania zaproszeni prelegenci i szkoleniowcy, którzy sami mają doświadczenie w swoim zawodzie, przybliżą uczestnikom realia prowadzenia biznesu gastronomicznego

Konferencja odbędzie się 24 września od godziny 9 we Wrocławiu w Krzywym Kominie. Otworzy ją prawdziwa uczta dla podniebienia – specjalnie przygotowane śniadanie zapoznawcze. We właściwej części wydarzenia między 10:00 a 15:00 crème de la crème Wrocławskiej gastronomii, zapozna uczestników z meandrami 6 smaków biznesu. Wisienką na torcie będzie część praktyczna – możliwość wzięcia udziału w dwóch wybranych wcześniej warsztatach, które przybliżą aspekty praktyczne prowadzenia firmy np. brandingu, aspektów związanych z potencjalnymi inwestorami czy współpracy z sanepidem.

Konferencja skierowana jest do tych wszystkich, których pasją jest pieczenie, gotowanie, zaparzanie czy smakowanie i wszystko co związane z jedzeniem, a którzy z tej pasji chcą stworzyć swój pomysł na utrzymanie i własną firmę.

Cos dla siebie znajdą również Ci, którzy realizują się kulinarnie w zaciszu domowym i piszą o jedzeniu swoją pasję realizując poprzez media społecznościowe oraz Ci, którzy po prostu cenią sobie dobry smak i skupiają się na rekomendacjach dla innych. Wystąpienia zaproszonych gości zapewnią odpowiednia dawkę inspiracji do tego, by podjąć decydujący krok a udział w warsztatach pozwoli zmierzyć się z praktycznymi aspektami prowadzenia firmy.

Do udziału w konferencji zaproszono właścicieli najbardziej rozpoznawalnych miejsc z Wrocławia i okolic. Prawdopodobnie każdy Wrocławianin o nich słyszał.Zaproszeni goście opowiedzą o swojej drodze od pomysłu do miejsca, w którym ich firmy są dziś – o sukcesach, wyzwaniach i pracy, jaka jest konieczna, żeby smaczny pomysł zamienić w źródło utrzymania. A po inspirujących historiach – warsztaty i podejście praktyczne. Zaproszeni praktycy wprowadzą uczestników w tajniki tych zagadnień i odpowiedzą na wszystkie pytania

ZAREJESTRUJ SIĘ

plakat_A2_11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *